VII Powiatowy Konkurs Profilaktyczny pod nazwą „Dbam o zdrowie psychiczne”

W dniu 10.10.2019r. w auli im. Adama Krysińskiego w Złotowie rozstrzygnięto VII Powiatowy Konkurs Profilaktyczny pod nazwą „Dbam o zdrowie psychiczne”. Wybór terminu nie był przypadkowy, bowiem właśnie 10 października obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego.

Konkurs skierowany był do dzieci z klas IV-VI i VII-VIII szkół podstawowych, a także do młodzieży ze szkół ponadpodstawowych powiatu złotowskiego. Zadaniem uczestników było samodzielne przygotowanie utworu poetyckiego dotyczącego problematyki zdrowia psychicznego. Wiemy już, czyje prace znalazły największe uznanie jury. Oto wyniki w poszczególnych kategoriach:

➡ Klasy IV –VI:
I miejsce – Michalina Nowak, SP Radawnica
II miejsce – Julia Adamowska, SP Lipka
III miejsce – Bartosz Ciozda, SP 1 Złotów
Wyróżnienie: Dominika Górecka, SP 1 Złotów

➡ Klasy VII – VIII:
I miejsce – Nikola Baczyńska, SP Radawnica
II miejsce – Laura Milancej, SP 1 Złotów
III miejsce – Krystyna Pomsta, SP Lipka
Wyróżnienie: Wiktoria Kołodziej, SP Kleszczyna
Wyróżnienie: Pascal Kopeć, MOS Krajenka

➡ Szkoły ponadpodstawowe:
I miejsce – Mikołaj Kasprzyk ZSE Złotów

Gratulujemy!

Prace uczestników konkursu oceniało jury w składzie: przewodnicząca Katarzyna Szyszka (wicedyrektor Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Złotowie), Anna Krzywińska-Dolla (pedagog poradni, polonista) i Marcelina Grochowska (pracownik Biblioteki Pedagogicznej w Złotowie).

Nagrody wręczyła zwycięzcom dyrektor PPP-P w Złotowie Monika Wiśniewska-Ryczkowska.

Koordynatorem konkursu była Izabela Pufal, zaś organizatorem Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Złotowie przy wsparciu Wydziału Oświaty Starostwa Powiatowego w Złotowie.