5. edycja powiatowego konkursu profilaktycznego „Dbam o zdrowie psychiczne”

Szanowni Państwo!

Po raz kolejny mamy przyjemność zaprosić uczniów szkół podstawowych (klas IV – VI) i gimnazjów do wzięcia udziału w 5. edycji powiatowego konkursu profilaktycznego „Dbam o zdrowie psychiczne” (forma poetycka).

Szczegóły dotyczące konkursu znajdziecie Państwo w regulaminie dołączonym do listu. Zachęcamy, aby informowanie uczniów o niniejszym konkursie było okazją do przeprowadzenia zajęć lekcyjnych poświęconych problematyce zdrowia psychicznego, dbania o jego prawidłowy rozwój oraz kształtowania odpowiednich postaw wobec osób dotkniętych chorobą lub zaburzeniem psychicznym.

Pod pojęciem zdrowia psychicznego mieści się wiele kategorii (choćby miłość, przyjaźń, relacje z ludźmi, zdrowie, wypoczynek, relaks, stres, smutek, samotność, wyobcowanie itd.), mamy więc nadzieję, że każdy znajdzie coś interesującego dla siebie.

Nadesłane prace zostaną wydane w formie ebooka, który opublikujemy na stronie sensownie.pl, skąd będzie można go bezpłatnie pobrać (kategorie „poezja” i „zdrowie”). Do listu dołączamy ebook z utworami z poprzedniej edycji konkursu.

Życzymy owocnej pracy oraz wielu nagród dla Państwa uczniów.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie  –

Anna Michalska – Dyrektor PPPP w Złotowie

oraz Izabela Pufal – koordynator konkursu

REGULAMIN- konkurs poetycki